Terminowość

Doświadczenie i zespół profesjonalistów dbają o terminowość dostaw, abyś Ty mógł zająć się własnymi sprawami.

Oszczędność

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy doskonale organizować transport, dzięki czemu oszczędxzasz czasi i pieniądze.

Bezpieczeństwo

Jako rzetelna firma, posiadamy szereg ubezpieczeń, które są gwarantem minimalizacji strat w razie wypadku.

Carter Logistic.

Kim jesteśmy?

Firma Carter Transport powstała w 2008 r.jednak doświadczenie w branży TSL sięga roku 1996. Jako firma transportowa specjalizujemy się w przewozach drogowych całopojazdowyh oraz drobnicowych. Usługi świadczymy na terytorium Polski oraz niemal całej Europy. Naszym głównym celem jest świadczenia usług transportowych na najwyższym poziomie, który zapewnia nam utrzymanie dobrych i długotrwałych relacji z naszymi klientami.

Naszym Klientom zapewniamy:

  • szybkie i terminowe dostawy
  • bezpieczeństwo przewożonych ładunków
  • obszerną flotę pojazdów
  • pomoc na każdym etapie zlecenia
Zdjęcia firmy Carter Logistic

Usługi transportowe

Transport krajowy i międzynarodowy

Firma Carter Logistic specjalizuje się w przewozach towarów zarówno poza granice Polski jak i na terenie kraju. Nasze pojazdy można zauważyć niemal we wszystkich zakątkach kontynentu. Dzięki elastyczności oraz współpracy z wieloma przewoźnikami europejskimi jesteśmy w stanie obsługiwać każdy rodzaj transportu samochodowego. Duży nacisk kładziemy na innowacyjne rozwiązania logistyczne, które są odpowiedzią na coraz większe wymagania naszych Klientów.

Kierunki działania

Kierunki obsługiwane przez nas w międzynarodowym transporcie drogowym to: Niemcy, Benelux, Francja, Hiszpania, Portugalia, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Austria, Szwajcaria, Węgry, Czechy, Słowacja, Rumunia, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Dania

Nasza flota

Nowoczesne pojazdy

Firma Carter Logistic dysponuje nowoczesną i zróżnicowaną flotą pojazdów. Opieramy się wyłącznie na sprawdzonych pojazdach marek MAN i SCANIA. Do dyspozycji klientów oddajemy zestawy ciągnik + naczepa standard oraz pojazdy ciężarowe o DMC 15-18 ton (zabudowa 8 oraz 9 metrów).

System telematyczny

O bezpieczeństwo oraz terminowe dostawy ładunków dbają najnowocześniejsze urządzenia nawigacyjne, które zawsze i wszędzie wspomagają naszych kierowców, a logistykom dostarczają informacji o lokalizacji pojazdów. Dzięki temu możemy na bieżąco informować naszych Klientów co dzieje się z ich ładunkami.

Kontakt.

Lokalizacja

Siedziba firmy

Carter Logistic Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Kamienna 1
64-300 Nowy Tomyśl, POLAND

+48 61 44 24 838
biuro@carter-transport.eu

Dane rejestrowe

NIP: 7882006556
REGON: 365960480
KRS: 0000649191

Formularz kontaktowy

Nasz zespół.

Marta

Spedytor

+48 505 690 984
marta@carter-transport.eu

Kamila

Spedytor

+48 601 924 434
kamila@carter-transport.eu

Daria

Spedytor

+48 530 418 422
daria@carter-transport.eu

Łukasz

Spedytor

+48 505 691 030
lukas@carter-transport.eu

Oskar

Spedytor

+48 505 690 995
oskar@carter-transport.eu

Agata

Spedytor

+48 508 852 463
agata@carter-transport.eu

Martyna

Spedytor

+48 507 776 923
martyna@carter-transport.eu

Kirill

Spedytor

+48 572 222 854
kirill@carter-transport.eu

Hanna

Księgowość / Palettenabteilung

+48 500 072 611
hanna@carter-transport.eu

Magdalena

Księgowość

Dominika

Księgowość / płatności

Beata

Księgowość

+48 511 773 943
beata@carter-transport.eu

Kamila

Księgowość / Palettenabteilung

Małgorzta

Prezes Zarządu

Karolina

Asystent Prezesa