• TERMINOWOŚĆ
    Zawsze docieramy w wyznaczone miejsce na czas...

  • NIEZAWODNY TABOR
    Ładunki dostarczamy nowoczesnym sprzętem szybko i bezpiecznie

  • BEZPIECZEŃSTWO
    Korzystamy z najnowocześniejszych systemów geolokalizacyjnych GPS

Kontakt

- - carter-logo-small.png

ul. Ignacego Baranowskiego 1/2
64-300 Nowy Tomyśl

NIP: PL7881038011
REGON: 300821710

tel. +48 61 44 24 838
fax. +48 61 62 43 285
biuro@carter-transport.eu
www.carter-transport.eu

Lokalizacja Google Maps

 

 

- - g-burkowska.pngWłaściciel
Małgorzata Burkowska
biuro@carter-transport.eu



 
 




- - m-utrata.pngSpedytor
Marcin Utrata
marcin@carter-transport.eu
mobile +48 662 158 624


- - m-stasinska.pngSpedytor
Marta Stasińska
marta@carter-transport.eu
mobile +48 505 690 984
mobile +48 661 455 555


- - kamila-burkowska.jpgSpedytor
Kamila Burkowska
kamila@carter-transport.eu
mobile +48 601 924 434


- - k-rataj_2.pngKsięgowość
Kamila Rataj
kamila.rataj@carter-transport.eu
mobile +48 797 437 101


- - a-rzepczynska.pngKsięgowość
Adrianna Rzepczyńska
ada@carter-transport.eu
mobile +48 797 437 557


- - k-rataj.pngSpedytor
Daria Koza
daria@carter-transport.eu
mobile +48 530 418 422


- - k-rataj.pngSpedytor
Łukasz Andrzejczak
lukas@carter-transport.eu
mobile +48 505 691 030
mobile +48 797 437 773


- - k-rataj.pngSpedytor
Oskar Frankus
oskar@carter-transport.eu
mobile +48 505 690 995


Formularz kontaktowy

- - zawsze-wiemy-gdzie-jedziemy.jpg

Copyright www.carter-transport.eu 2017

Projekt i wykonanie WebDirect

XZamknij to okno

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.